Cennik

Darmowe Członkostwo - Możesz stworzyć swój profil, ustawić preferencje i wyszukiwać. Możesz także odbierać wiadomości. Możesz odczytywać i odpowiadać na wiadomości od Złotych Użytkowników. Nie możesz czytać i odpowiadać na wiadomości od Srebrnych Użytkowników.

Srebrne Członkostwo - Jak Darmowy Użytkownik, ale możesz odpowiadać na wszystkie wiadomości i wysyłać do każdego. Darmowi użytkownicy otrzymają e-mail z informacją o wiadomości od Ciebie, ale będą musieli ulepszyć konto, żeby przeczytać i odpowiedzieć.

Złote Członkostwo - Jak Srebrny Użytkownik, ale 'wszyscy' użytkownicy mogą czytać i odpowiadać na Twoje wiadomości. Ta opcja daje pełny dostęp do wszystkich użytkowników, darmowych lub płatnych.

Gwarantowane Członkostwo - Niektórzy Użytkownicy mogą otrzymać Gwarantowane Partnerstwo. Jeśli określona liczba Partnerów nie została osiągnięta podczas okresu zakupionego konta, możesz poprosić o darmowe przedłużenie ulepszenia konta, aż wartość zostanie osiągnięta. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy sprawdzić nasze warunki usług.

Członkostwo komercyjne - Możesz oferować usługi komercyjne i zamieszczać zewnętrzne dane kontaktowe (normalnie jest to zabronione). Wiadomości są ograniczone do komunikacji jedynie z użytkownikami, tym sposobem nasze członkostwo nie zostanie zakwalifikowane do spamu. Opcja odpowiednia dla terapeutów, którzy chcą zbudować portfolio i wypełnić grafik spotkaniami z osobami, które nie zamierzają zapłacić zwyczajowej ceny za masaż.

Plan Cena